שאלות נפוצות

מה זה נסח חברה?

נסח חברה הינו מסמך רשמי המונפק על ידי רשות התאגידים, המכיל בתוכו את תמצית המידע לגבי כל תאגיד, חברה או שותפות, המוקמים בארץ ורשומים ברשם החברות.
מנוע החיפוש מחובר ישירות למאגר הנתונים של רשם החברות, ושולף בזמן אמת את נסח החברה או השותפות המעודכן ביותר המכיל בתוכו פרטים.

נסח החברה ניתן כשירות לציבור כפי שהוגש לרשם ומשום כך עלול להיות חסר ולכן אנו ממליצים להשלים את המידע באמצעות אחד משני השירותים הבאים: חיפוש בעלי חברות ודו"ח שינויים.

מה זה פיניאטה?

'פיניאטה' מציע חיבור ישיר ונוח למאגר המידע של רשם החברות, ולמידע עסקי ופרטי המוגש לציבור כשירות. המיזם אוצר בתוכו מידע רב ערך, בו יכול להיעזר כל אדם פרטי או גוף עסקי העומד בפני קבלת החלטה כלכלית. המיזם מאושר ע"י משרד המשפטים.

'פיניאטה' היא מילה בספרדית, המתארת מיכל משחקים מלא הפתעות וממתקים בו מנסים הילדים לחבוט כשעיניהם מכוסות, במטרה לבקע את המיכל ולקבל את הממתקים. שוקל מהלך כלכלי? השקעת הון? מימון אשראי? כניסה לשותפות? העסקת מפיץ חדש? לפני שאתה נכנס להרפתקה, בדוק למה אתה נכנס! הסר את הכיסוי מהעיניים וחבוט ב'פיניאטה'. אתה אף פעם לא יכול לדעת מה תקבל!

מה אקבל כשאזמין נסח חברה?

בנסח החברה מוגשים פרטי החברה אשר הוגשו לרשם החברות והם:

 שם חברה  מספר ח.פ (חברה פרטית) או מספר תאגיד  התאריך בו הוקמה  סוג החברה  האם החברה היא מוגבלת  שמות בעלי המניות וחלוקת ההון ביניהם  רשימת דירקטורים בחברה ותאריך מינויים  כתובת החברה  עיקרי מטרות החברה  אגרות שנתיות- האם קיים חוב לרשם החברות  שעבודים פעילים  הפרות חוק במידה והיו והערות.

מהו חיפוש בעלי חברות?

חיפוש בעלי חברות הינו שירות חיפוש המאפשר לקבל את רשימת העסקים והשותפויות בהם מעורב אדם מסוים. הקלד בתיבת החיפוש תעודת זהות מלאה, ולאחר אישור ההזמנה, יוצגו פרטי החברות , העסקים והשותפויות בהן מעורב האדם. לאחר ביצוע חיפוש בעלי חברות, ועל מנת לקבל תמונה עסקית מלאה, אנו ממליצים להשלים את הבדיקה ע"י הזמנת נסח חברה ודו"ח שינויים לכל חברה ברשימה.

שירות חיפוש בעלי חברות מאושר ע"י משרד המשפטים, והמידע המוצג מתקבל ממאגר רשם החברות. השירות כפוף להוראות חוק הגנת הפרטיות, תשמ"א-1981.

מהו חיפוש חברות קשורות?

חיפוש חברות קשורות הינו שירות חיפוש המאפשר לקבל את רשימת העסקים והשותפויות בהם מעורבת חברה מסוימת. הקלד בתיבת החיפוש ח.פ. אן שם חברה, באופן מלא או חלקי, ולאחר אישור ההזמנה, יוצגו פרטי החברות, העסקים והשותפויות בהן מעורבת החברה. לאחר ביצוע חיפוש חברות קשורות, ועל מנת לקבל תמונה עסקית מלאה, אנו ממליצים להשלים את הבדיקה ע"י הזמנת נסח חברה ודו"ח שינויים לכל חברה ברשימה.

שירות חיפוש בעלי חברות מאושר ע"י משרד המשפטים, והמידע המוצג מתקבל ממאגר רשם החברות.

מהו דו״ח שינויים?

דו"ח שינויים הינו דו"ח המפרט כל שינוי במצבה של חברה, תאגיד או שותפות, כפי שדווח לרשם החברות או לרשם השותפויות. דו"ח השינויים עשוי לכלול למעלה מ- 30 סוגי שינויים שונים, בהם: הקצאת והעברת מניות בחברה, הגדל ההון רשום, שינוי כתובת חברה, רישום בעל תפקיד בחברה, שינוי סטטוס משפטי, פירוק על ידי בית משפט, מיזוג מרצון ועוד.

את דו"ח השינויים מומלץ להזמין אחת לתקופה על מנת להישאר מעודכנים לגבי מצב החברה. לאחר הזמנת דו"ח שינויים, אנו ממליצים להשלים את הבדיקה ע"י הזמנות נסח חברה וחיפוש חברות קשורות .

האם ברכישת מנוי (בקרוב) קיימת התחייבות?

לא.

המנוי החודשי שלנו אינו כולל התחייבות. תוכל לבטלו בכל עת (החל מהחיוב הבא)

כיצד ניתן להירשם למסלול המנויים?

על מנת להירשם למסלול המנויים יש לשלוח אלינו פנייה באמצעות הקישור עשו לי מנוי. אנו נחזור אליכם בתוך זמן קצר, נבחר ביחד את המסלול המתאים לכם ביותר ו… זהו – אתם מנויים. 

במייל שתקבלו מאיתנו יהיו כל הפרטים לכניסה אלינו, וביניהם – לינק לביצוע רכישות, שם המשתמש שלכם וכדומה. 

לעמוד הרישום לחצו כאן.

למה כדאי להיות מנוי שלנו ?

יש הרבה יתרונות למנוי שלנו. למשל:

  • זו הרכישה המהירה ביותר שניתן לבצע. לא צריך להזין את כרטיס האשראי בכל פעם בנפרד.
  • תוכלו לשלוח אלינו רשימה של חברות (למשל, ספקים או לקוחות שלכם) ותקבלו מאיתנו את דוחות הנסח שלהם בצורה קלה ופשוטה (כקובץ pdf למייל) ללא צורך להזמין כל אחד בנפרד.
  • שירות לקוחות מהיר וזמין לכל בעיה או שאלה. 
  • המחיר הזול ביותר בשוק.
  • תוכלו לראות דו״ח מפורט של כל הרכישות שלכם בדף "החשבון שלי" באתר.

האם קיימת התחייבות?

אין כל התחייבות להמשיך את המנוי אליו נרשמתם. בכל רגע שתרצו – תוכלו לשלוח אלינו מייל לכתובת support@pinyata.co.il ובו בקשה להפסקת המנוי. כדי לוודא שהבקשה הגיעה מכם, ציינו במייל את הפרטים הבאים:

  • המייל שלכם.
  • שם בעל המנוי.
  • מספר הטלפון שלכם.
  • לא חובה: מדוע אתם מבקשים להפסיק את המנוי.

המנוי ייפסק בסיום אותו החודש בו שלחתם את המייל אלינו. 

על מנת למנוע טעויות- ודאו שקיבלתם תשובה ואישור מאיתנו על קבלת הודעתכם.

האם ההצטרפות כרוכה בתשלום?

מסלולי המנויים שלנו הם בתשלום חודשי המתחדש מדי חודש. ההצטרפות למנוי כרוכה בתשלום דמי המנוי בלבד.

האם אני עלול להיות מחויב ביותר מסכום המסלול בו בחרתי?

לכל מסלול במנוי יש הגבלה על מספר המסמכים אותם ניתן להפיק מדי חודש. באם הפקתם יותר מסמכים בחודש מסוים – תחויבו בגין דמי המנוי ובנוסף בגין המסמכים שרכשתם מעבר למנוי. אם אתם רוכשים יותר מסמכים מהמוגדר במסלול שבחרתם  – אולי כדאי לכם לעבור למסלול אחר? תוכלו להתייעץ איתנו בנושא באמצעות שליחת מייל לשירות הלקוחות שלנו- support@pinyata.co.il.